Impregnaty do kamienia FILA

Impregnaty do kamienia FILA

Impregnaty do kamienia FILA

FILA Spa – włoski producent środków do czyszczenia, impregnacji i konserwacji powierzchni z kamienia naturalnego jak i gresu i ceramiki. Firma powstała w 1943 roku, i przez ponad 70 lat wypracowała sobie pozycję niekwestionowanego lidera w tej dziedzinie. Oferuje sprawdzone przez lata rozwiązania o najwyższej jakości. Jej produkty są rekomendowane przez ponad 150 firm ( producentów ) wszelkiego rodzaju okładzin ściennych jak i podłogowych z całego świata.

Zapraszamy do zakupów wyrobów marki Fila w naszej firmie. Poniżej prezentujemy oferowany asortyment.

Produkty dedykowane do czyszczenia kamienia :

DETERDEK – środek na bazie kwasu do czyszczenia granitu, usuwania resztek zapraw klejowych i fugowych, rdzy oraz zabrudzeń budowlanych. Nadaje się również do gresu, terakoty i klinkieru.

PS/87 – środek do usuwania starych warstw wosków ochronnych oraz impregnatów z kamieni naturalnych oraz gresu, terakoty i klinkieru.

CLEANER – uniwersalny środek do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich powierzchni z kamienia naturalnego oraz gresu, terakoty, klinkieru i drewna. Nie wymaga spłukiwania, nie pozostawia smug i jest przyjazny środowisku.

Produkty dedykowane do impregnacji kamienia :

MP90 – środek do zabezpieczania przed plamami kamienia naturalnego polerowanego, nie zmienia wyglądu impregnowanej powierzchni. Produkt przetestowany jako „nadający się do kontaktu z żywnością” przez co może być stosowany na blatach kuchennych. Tworzy również tzw. powłokę „anty-grafitti”. Do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz. Nadaje się również do gresu polerowanego.

STONE PLUS – środek do zabezpieczania przed plamami wszelkiego rodzaju kamienia naturalnego, ożywia i wzmacnia kolor impregnowanej powierzchni. Produkt przetestowany jako „nadający się do kontaktu z żywnością” przez co może być stosowany na blatach kuchennych. Tworzy również tzw. powłokę „anty-graffiti”. Do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz.

WET – środek do zabezpieczania i impregnacji powierzchni kamiennych porowatych i nasiąkliwych ( surowych ) przed plamami z efektem „mokrej podłogi”. Szczególnie polecany do powierzchni zewnętrznych, nie żółknie i nie łuszczy się z upływem czasu.

FOB – środek do impregnacji porowatych i chłonnych powierzchni kamienia naturalnego. Zapezpiecza przed plamami pochodzenia wodnego i oleistego. Do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz. Nie zmienia wyglądu powierzchni.

HYDROREP – środek do zabezpieczania surowego i polerowanego kamienia naturalnego. Ogranicza chłonność podłoża, odporny na działanie warunków atmosferycznych, zabezpiecza przed plamami pochodzenia wodnego i znacznie ogranicza powstawanie wykwitów.Nie zmienia wyglądu powierzchni.

W68 – środek na bazie wodnej do impregnacji surowego kamienia naturalnego. Chroni przed plamami pochodzenia wodnego i oleistego, nadaje się jako warstwa „anty-graffiti” do wewnątrz i na zewnątrz. Nie zmienia wyglądu powierzchni.

HP98 – środek na bazie wodnej do impregnacji surowego kamienia naturalnego. Chroni przed plamami pochodzenia wodnego, zapobiega powstawaniu wykwitów solnych, nadaje się do wewnątrz i na zewnątrz. Nie zmienia wyglądu powierzchni.