KOLOROWE ZLEWY KWARCYT

KOLOROWE ZLEWY KWARCYT

KOLOROWE ZLEWY KWARCYT

Wprowadziliśmy do oferty kolorowe zlewy prosto z Hiszpani i Włoch. Wyroby najwyższej jakości, eleganckie, idealnie pasujące do oferowanych przez nas kwarcytów. W ofercie produkty firm StoneItaliana, Silestone, Poalgi.

Zlewy GANDIA kolekcja : SiQuartz, StoneItaliana, Silestone, SantaMargherita,  dowolny kolor wg. RAL

Największa na rynku paleta kolorystyczna zlewów. Wyprodukujemy Twój zlew w kolorze każdego blatu kwarcytowego, w dowolnym odcieniu z karty kolorów RAL, a nawet w wybranym przez Ciebie kolorze z dowolnej dostarczonej do nas próbki.

Zlewy produkowane są z materiału o nazwie Linature, opracowanego oraz opatentowanego przez hiszpańskiego producenta. Jest to materiał całkowicie przyjazny naturze, posiadający powłokę antybakteryjną, gwarantującą higienę oraz czystość w kuchni.

Zlewy zaprojektowane są w formie umożliwiającej ich montaż zarówno jako zlew podwieszany jak i nakładany.

Zlewy dostarczane są wraz z armaturą odpływową, estetycznym sitkiem odpływowym i przelewowym oraz z belką do zamocowania w szafce.

Zlewy U Design kolekcja StoneItaliana

Zlewy U Design marki Stone Italiana wykonane są z konglomeratu kwarcowego, z jednego elementu (nie są klejone), mają zaokrąglone brzegi, co uniemożliwia zbieranie się brudu oraz osadu. Zlewy U Design zachowują wszystkie właściwości konglomeratu kwarcowego Stone Italiana – są antybakteryjne, odporne na nasiąkliwość i plamy oraz odporne na zarysowanie i uderzenia. W zestawie znajduje się armatura odpływowa, śruby i mocowanie oraz estetycznie wykonane zakończenie przelewu i sitko odpływowe.

Dostępne są trzy modele w wielkościach ( 330×400, 500×400, 700×400 – wewnętrzne wymiary w mm )